ارتباط با ما 02177610347

یخ ساز پولکی

زمان مطالعه: 3 دقیقه یخ ساز پولکی یخ ساز پولکی یکی از عظیم ترین و گسترده ترین دستگاه های تولید یخ صنعتی ، می باشد که با توجه به قطعه ها و کارایی ویژه آن توانایی تولید آن در اختیار کشورهای انگشت شماری است که یکی از همین کشور ها ، ایران است. احتیاج به یخ و تولید آن ...

یخ ساز پولکی
3 دقیقه
0 دیدگاه
پارسکول
زمان مطالعه: 3 دقیقه

یخ ساز پولکی

 

یخ ساز پولکی یکی از عظیم ترین و گسترده ترین دستگاه های تولید یخ صنعتی ، می باشد که با توجه به قطعه ها و کارایی ویژه آن توانایی تولید آن در اختیار کشورهای انگشت شماری است که یکی از همین کشور ها ، ایران است.

 

احتیاج به یخ و تولید آن از گذشته های دور انسان ها را به ابتکارات زیادی وادار کرده است و از مهم ترین بخش ها که احتیاج به تولید یخ میباشد بخش صنعت می باشد این بخش احتیاج به این محصول در ابعاد و اندازه های فراوان دارد.

نقش یخ سازها در صنعت:

 

برای رفع نیاز و تقاضای یخ در صنعت ،به دستگاه های تولید یخ صنعتی احتیاج داریم که به گذشت زمان و با تخصصی شدن کارها، این دستگاه های یخ ساز صنعتی هم به شکل تخصصی اقدام به تولید یخ میکنند.

 

یکی از این دستگاه یخساز که بیشترین مصرف را در بخش صنعتی دارد دستگاه یخساز از نوع پولکی می باشد که با در نظر داشتن ویژگی های این دستگاه احتیاج بسیاری از صنایع را رفع کرده است.

 

مطالعه های مختلف و روش های زیادی در مسیر به نتیجه رساندن برنامه طراحی و تولید دستگاه یخساز پولکی و نیز پکیج یخساز صنعتی پولکی با در نظر داشتن نیاز داخلی به این مدل یخساز ، ضمن به کارگیری قابلیت صنعتی و استعداد فنی کاملا ملی از افتخار های بزرگ و عظیم این مجموعه مهندسی است .

 

لازم به بیان است که درام دستگاه یخ ساز به عنوان مجموعه اصلی دستگاه یخساز پولکی از کشورهای دیگر وارد کشور میشود.

 

و دیگر اجزا و قطعه های سیستم تبرید کنار دستگاه درام مونتاژ می شود و به عنوان دستگاه یخساز پولکی به بازار وارد می شود.

 

درنتیجه یخساز پولکی تولیدی قابلیت رقابت قیمتی نیز با دستگا های مشابه خارجی را نداد .با در نظر داشتن معضل ها در گارانتی و خدمات پس از فروش کیفیت لازم را هم ندارد 

 

دستگاه یخساز پولکی در حقیقیت یکی از مدل های دستگاه یخ ساز صنعتی است که به روش هایی که در زیر به انها اشاره میکنیم اقدام به ساخت نوعی یخ می کند که بسیار شبیه به پولک می باشد و از همین جهت به آن یخساز پولکی می گویند.

یخ ساز پولکی چگونه پولک میسازد؟

 

این موضوع که دستگاه یخ ساز پولکی چگونه کار میکند و عملکردش چگونه است یکی از ابهاماتی است که در صورت دانستن آن هم به علت موارد استفاده از آن و هم به علت خرید دستگاه یخ ساز پولکی برای مشتریان یخ بسیار کارایی دارد و به متقاضیان یخ پولکی و دستگاه یخ ساز صنعتی خرید یخساز کمک ویژه ای می کند.

مهمترین بخش دستگاه یخ ساز پولکی

 

از مهم ترین و کارامد ترین بخش های دستگاه یخ ساز پولکی که تعداد اندکی از کشور های جهان امروزه توانایی تولید ان را دارند درام یخساز می باشد که به علت آلیاژ درام یخ ساز و روش طراحی و ساخت درام یخ ساز، کشورهای معدودی توانایی تولید ان را دارند که خوشبختانه به تلاش و پشتکار متخصصان گروه صنعتی پارسکول یکی از آن کشورها ،ایران می باشد.

درام یخساز پولکی چیست و چه نقشی در این دستگاه ایفا میکند؟

 

در حقیقت درام نقش اواپراتور را داخل دستگاه یخ ساز بر عهده دارد با این تفاوت که با استفاده از یک عدد تیغ یخ هایی که به بدنه درام چسبیده اند را می تراشد و یخی شبیه پولک می سازد

 

به این شکل که با جذب کردن گرمای داخلی دستگاه درام یخ ساز و ریختن آب بر روی بدنه داخلی درام روی ان لایه یخی شکل میگیرد که با استفاده از تیغه متحرکی که آلیاژ آن به شکل کاملا سری و پشت سر هم در محل امنی نگهداری می شود تراشیده شده و از زیر این درام این یخ های پولکی که در محیطی زیر ۱۵ درجه شکل گرفته اند و به شکل بطور کامل خشک می باشند به بیرون ریخته شده.

 

و تا مدت ۲۴ ساعت توانایی نگهداری آن ها به علت خشک بودن یخ موجود است و این یکی از مزایای درام های یخ ساز گروه پارسکول می باشد.

ویژگی های دستگاه یخ ساز پولکی و موارد مصرف آن:

 

از ویژگی های مهم و بارز این دستگاه که باید آن ها را ذکر کنیم ، عدم چسبندگی ،خشکی و تمیزی یخ تولید شده از یخ ساز پولکی ، دارای استاندارد بهداشتی ، انحنای سطوح و زاویه های موجود در یخ ، سهولت و اسانی انتقال و …هستند.

 

هر یک از این ویژگی ها کار بخش های مختلفی را راحتتر می کنند و سبب می شوند که صنایع مختلف برای بر طرف کردن احتیاج های خود از دستگاه یخ ساز پولکی استفاده کنند و دستگاه یخساز پولکی با گذشت زمان به شکل گسترده تری و بزرگ تری در سطح جامعه جهانی و دنیا مورد استقبال روزافزون مشتریان قرار بگیرد .

 

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت پارسکول میتوانید اطلاعات لازم از انواع دستگاه یخ ساز به دست بیاورید و از انواع قیمت های آن مطلع شوید.

بیتزر – فراسکلد – سانیسو – کستل – کوپلند – دانفوس – آلکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام و عرض ادب

 

جهت ارتباط با تیم مشاوره در واتس آپ پیام دهید
×