ارتباط با ما 02177610347

سردخانه کشتی یا سردخانه قابل حمل

زمان مطالعه: 4 دقیقه سردخانه کشتی یا سردخانه های قابل حمل کانکس های سردخانه ای در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می‌گردد. بنابه دلایلی نوع متحرک هوا داران خاصی دارا‌هستند .این کانکس های سردخانه ای مطلوب با اندازه قابل حمل با کامیونت_کامیون و…می باشد. کانکس سردخانه معمولاً برای محافظت تولیدات سردخانه ای تحت صفر و بالای صفر گزینه ...

سردخانه کشتی یا سردخانه پرتابل
4 دقیقه
0 دیدگاه
پارسکول
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سردخانه کشتی یا سردخانه های قابل حمل

 

کانکس های سردخانه ای در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می‌گردد. بنابه دلایلی نوع متحرک هوا داران خاصی دارا‌هستند .این کانکس های سردخانه ای مطلوب با اندازه قابل حمل با کامیونت_کامیون و…می باشد.

 

کانکس سردخانه معمولاً برای محافظت تولیدات سردخانه ای تحت صفر و بالای صفر گزینه به کارگیری قرار میگیرد و این محصول ها پیش از ورود به کانکس سردخانه ای در اتاق های پیش سرد کن سردخانه ای ثابت به دمای حفظ می رسند وسپس این تولید ها وارد کانکس فریزر میگردند و دران محافظت می‌شوند

 

کانکس های سردخانه سازه به درخواسته و کاربرد مشتری با درنظر به چنگ آوردن وسعت جنس پباده سازی و ساخته می گردد عایق و بدنه این یخچال های قابل حمل ساندویچ پانل با ضخامت ۱۰cmیا۱۵cm تشکیل شده و کف ان ها شاسی کش مقاوم گردیده وهمچنین در غایت در کف انها از ورق اجدار استعمال می گردد .

 

طرز قرار گیری امکانات سرمایشی به نحوی میباشد که از صورت و ظاهری قابل قبولی بر خوردار باشد . این سبک از سردخانه های متحرک بسیار مطلوب وکاربردی برای رستورانها _کارگاهای گوچک_ازمایشگاها_بیمارستان های صحرای_کشاورزان_قصابی هاو… هست.

 

فواید استفاده از سردخانه های متحرک (سردخانه کشی)
۱-انعطاف در ساخت و ساز و اندازه
۲-جابه جایی اسان و سریع
۳-مقاومت در قبال افتاب و باران
۴- ساخت و ساز سریع و قیمت ارزان

سردخانه کشتی یا سردخانه قابل حمل

ساندویچ پانل مخصوص سردخانه کشتی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پانل مخصوص سردخانه کشتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل اختصاصی سردخانه کشتی را می توان ساختاری از سه لایه تعریف‌و‌تمجید کرد ، هسته ای با چگالی ذیل که ما در بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته میباشد . تهیه این ساندویچ پانل (اذن دستیابی به کوشش مکانیکی عالی را در کمترین وزن می‌دهد .

 

سفتی و رنج بسیار بالای ساندویچ پانل ها (در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها ذیل توشه خمشی به عمل گرفته گردیده در پانل بدست میاید ، هسته فشار بارهای برشی را متحمل میشود و مسافت فی مابین پوسته ها که ذیل فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ساخت می نماید .

 

عایق فی مابین دو لایه پوسته که به عبارتی هسته ی می باشند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارااست و میتواند از مال مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ، ساندویچ پانل یا این که ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم نیز مشهور میباشد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی

 

پانل سقفی با استفاده از شایسته ترین مواد نخستین ، تکنولوژی روز و کارمندان کارشناس و با مسئولیت ، از ضخامت ۴ الی ۲۰ سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان طاقت فرسا ( دانسیته ۲±۴۰) ساخت‌و‌ساز می‌شود .

 

این پانل مقاوم در قبال پرورش گیاهان و قارچها بوده و به انگیزه نداشتن عطر ، عدم ریزش مواد و عدم قابلیت و امکان معاش حشره ها در درون فوم شایسته ترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی میباشد .

 

پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار ذیل از نوع شایسته ترین عایق های صنعتی جهت پوشش سقف میباشد . پهنا موثر پانل سقفی ۱/۰۸ متر هست . درضمنً به جهت داشتن یک خط اختصاصی بفرد در رول فرم پانل سقفی ، شایسته ترین نوع آب بندی و زیبایی سطح عمل در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی را بر روی یکدیگر ممکن می سازد.

 

ساندویچ پانل دیواری

 

ساندویچ پانل دیواری بر پایه ی پیشنهاد در طی های دلخواه ودر ضخامت های ۴ تا ۱۵ سانت و در پهنا های۹۶۵ و یا این که ۱۱۹۵ میلیمتر قابل ساخت هستند. اکنون در مرزوبوم های توسعه یافته صنعتی از این دیوارهای پیش ساخته در ساختمانهای آموزشی، مسکونی، اداری، تجاری، تالار های صنعتی، فریزر ها، کلین روم ها، ساختمانهای نظامی، لانه هواپیماها، کارخانه های کشاورزی، تالار های ورزشی ، انبارها، سیلوها، گاوداری ها، مرغداری ها و اکثری موردها دیگر به کار گیری می گردد.

 

از آنجاییکه فوم پلی اورتان عایق بسیار نیکی در قبال سوز‌و‌سرما و گرما است، به کارگیری از این دیوار پیش ساخته مخارج انرژی را به معیار چشمگیری کاهش می‌دهد.

 

ساندویچ پانل سردخانه ای

 

ساندویچ پانل سردخانه ای برای ساختن و اجرای یخچال های بالای صفر ،ذیل صفر ، و تونلهای منجمدی در ساختمان های صنعتی مانند سوله های صنعتی ، ساختمان های پهناور ، سوپرمارکتها انبار و دیگر صنعتها نظیر دام داری و صنعت های کشاورزی،فروشگاههای مرتبط با صنعت سرد سازی،مساکن ،هتل ها ،ورزشگاه ها ،صنعت های مواد غذائی ، حیوانی ، دریائی ، بستنی قیفی ، صنعت های امکانات پزشکی ، آزمایشی ، بیمارستانی ، دارویی ، تولیدی گل و گیاهان به کار گیری می گردد .

 

ضخامت ساندویچ پانل سردخانه ای گاه به ۸ سانتی متر یا این که حتی فراتر هم می رسدکه پانل های یخچال ای ضخامت ۸ تا ۲۰ سانتی متر سازه به کاربری آن ایجاد می‌شود و پلی یورتان گزینه به کارگیری در آن ماده ای میباشد تماما مشقت بار و آسیب پذیر, به همین ادله به تنهایی چندان قابل به کار گیری نمیباشد. البته با ساندویچ کردن این ماده فی مابین دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا به محصولی دست پیدا میکنیم که دارنده خاصیت مکانیکی بسیار قابل قبولی است

 

نصب و تهیه ساندویچ پانل مخصوص

 

سردخانه کشتی

اجراي انواع پروژها عبارت است از:
√ طراحي و اجراي سوله هاي صنعتي و پوشش سقف و ديواره سوله
√ سازه هاي پيش ساخته ثابت و متحرك(كانكس)
√ فروش انواع ساندويچ پانل هاي سقفي و ديواري
√ تهيه و توزيع انواع ورقهاي گالوانيزه،آلوزينك،آلومينيوم،روغني و سياه
√ تهيه و توزيع چسب هاي درزگير و مايع جهت آبندي سقف هاي سوله
√ فروش و اجراي ورق پلي كربنات ايراني و خارجي

 

بیتزر – فراسکلد – سانیسو – کستل – کوپلند – دانفوس – آلکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام و عرض ادب

 

جهت ارتباط با تیم مشاوره در واتس آپ پیام دهید
×