ارتباط با ما 02177610347

سردخانه های کانکسی

زمان مطالعه: 3 دقیقه سردخانه های کانکسی سردخانه کانکسی به وسیله کلاف های آهنی و جداره های عایق به شکل ساندویچ پانل با ضخامت 10 تا 16 سانتیمتر ساخته میشود که بستگی به نوع کاربرد و دمای مورد نیاز این ضخامت تعیین میشود. سطح داخلی اتاق سردخانه از ورق های استیل برای افزایش درجه بهداشتی فضای داخلی ساخته شده ...

سردخانه کانکسی
3 دقیقه
0 دیدگاه
پارسکول
زمان مطالعه: 3 دقیقه

سردخانه های کانکسی

 

سردخانه کانکسی به وسیله کلاف های آهنی و جداره های عایق به شکل ساندویچ پانل با ضخامت 10 تا 16 سانتیمتر ساخته میشود که بستگی به نوع کاربرد و دمای مورد نیاز این ضخامت تعیین میشود.

 

سطح داخلی اتاق سردخانه از ورق های استیل برای افزایش درجه بهداشتی فضای داخلی ساخته شده است که بتوان بارها و به سهولت توسط مواد شوینده ضد عفونی و شستشو شوند.

 

درب این سازه هم بصورت یخچالی و از جنس پانل های دیواری میباشد تا هیچ انرژی از قسمت درب و بازشوهای اتاقک سرد خانه هدر نرود.

 

ظاهر بیرونی این سازه هم معمولا سفید رنگ است که اگر تابش مستقیم خورشید بر روی سطح خارجی آن صورت گرفت، کمترین میزان جدب گرما را به خود داشته باشد.

 

سرد خانه کانکسی برای مصرف کنندگانی مثل کشاورزهایی که مرکبات کشت می کنند ، کامداران و کشتارگاه ها و نیز رستوران ها کاربرد دارند.

 

زیرا محصولات این اصناف مواد غذایی خوراکی است که برای نگهداری آن ها احتیاج به دمای زیر صفر درجه و در برخی موارد دمای خنک برای میوه جات و سبزی جات می باشد.

قیمت سرد خانه کانکسی بر اساس چه مبانی میباشد؟

 

این سرد خانه کانکسی با سرما سازهای مختلف و متفاوت که هرکدام برند و قیمت متفاوتی دارند تولید می شود ضمن اینکه اندازه ضخامت جداره ها ، ابعاد و محل اجرای کانکس سرد خانه در نهایت قیمت کانکس تاثیرگذار است.

 

باید با توجه به دمای مورد نیاز و دیگر شرایطی که گفته شد هزینه تخمین زده شود .

 

سیستم سرمایشی در سرد خانه کانکسی:

 

همینطور که از اسم این سرد خانه پیداست باید به یک سیستم سرمایشی قدرتمند مجهز باشد تا بتواند دمای داخل سردخانه را تا مقدار لازم مصرف کننده پایین بیاورد و کاهش دهد.

 

در این راستا در ابعاد بزرگ کانکس سردخانه اتاقکی تحت عنوان اتاق تاسیسات تعبیه شده که موتور سرما ساز و تاسیسات لازم در آن لحاظ میشود و برای انجام کار های تعمیر و نگهداری به راحتی در دسترس میباشد.

 

در اندازه کوچک تر احتیاجی به این اتاقک نیست زیرا سیستم سرمایش در کانکس سردخانه با اندازه ی کوچک بسیار مختصر است و می شود به راحتی در کنار خود سرد خانه آن را قرار داد ، فقط باید از بارش برف و باران و نیز تابش مستقیم نور خورشید محافظت شود.

 

انواع سردخانه کانکسی

 

کانکس سرد خانه دارای سه نوع ثابت، متحرک و ویترینی طراحی و تولید و عرضه می‎ شود. همه ی نمونه‎ های این سرد خانه به همراه با بلاک سرمایش زانوتی، کندانسینگ یونیت کوپلند، بیتزر و یا دانفوس عرضه می شوند. در نظر داشته باشید که در اقسام مدل های سردخانه ها باید محصولات و بسته ها به نحوه ای چیده شوند که هوا به طور یکنواخت بین آن ها پخش شود، در واقع محفظه ای بدون هوای سرد وجود نداشته باشد.

 

سردخانه کانکسی ثابت

 

این مدل از سرد خانه‎ ها داخل محیط‎ های بسته و باز قابل نصب و راه اندازی هستند. در کل احتیاجی به درست کردن اتاق برای احداث این محصول نیست. در سرد خانه کانکسی ثابت مواد غذایی مختلفی مانند گوشت، میوه‎ و صیفی جات و محصولات بهداشتی مختلف مثل داروها وغیره را می‎ شود نگهداری و ذخیره کرد.

 

سرد خانه کانکسی بر اساس مدل کندانسینگ یونیت در پک‎ های مختلف طراحی می شود و به تولید می رسد. از انواع کندانسینگ یونیت ‎ها می شود به دانفوس، بیتزر، کوپلند، زانوتی اشاره کرد.استفاده از کندانسینگ یونیت‎ها باعث کاهش مکان اشغال شده توسط این تجهیزات می‎ شود.

 

سردخانه کانکسی متحرک

این دسته از سرد خانه با هدفی طراحی و تولید شده اند که به کمک لیتفراک و یا جرثقیل بشود آن ها را منتقل کرد.

 

بر اساس این گفته ها تجهیزاتی مانند قلاب‎ ها و محل قرارگیری شاخک لیفتراک مورد استفاده قرار داده شده میباشد. این سردخانه ها برای نگهداری مواد غذایی و دارویی در دمای بیشتراز صفر و زیرصفر کاربرد زیادی دارند. همینطور می ‎توانند به بلاک‎های سرمایشی دانفوس، کوپلند، بیتزر یا زانوتی تجهیز شوند.

 

سردخانه کانکسی را می شود بر اساس ضخامت بدنه ان ها ، از 10 مترمکعب تا 40 متر مکعب تولید و عرضه کرد و نیز ازعایق پلی اورتان یا ساندویچ پانل ضخیم 10 الی 15 سانتی ‎متری در بدنه این سردخانه ها استفاده میشود.

 

سردخانه کانکسی ویترینی

 

سردخانه کانکسی را همچنین میشود به شکل ویترین خنک تولید کرد. تعبیه این ویترین علاوه برزیبایی ظاهری به جلوه دادن محصولات نگهداری شده در سردخانه تأثیر ویژه و قابل توجهی می‎ گذارد.

 

همچنین فروشگاه‎ ها نیز می ‎توانند به کمک این سرد خانه ویترینی از مواد غذایی، نوشیدنی‏‎ ها و مواد اولیه خود نگهداری کرده و هم در معرض دید مشتریان قرار دهند.

 

نصب کردن شیشه دو جداره روی ویترین این سردخانه ها سبب افزایش راندمان و کاهش میزان تلف شدن دما می ‎شود.

 

شما کاربران گرامی در خصوص خرید و یا ساخت سرد خانه کانکسی میتوانید با مراجعه به سایت پارسکول اطلاعات لازم و کافی در خصوص این مدل از سرد خانه ها و همچنین مدل های دیگر سرد خانه به دست اورید.

 

بیتزر – فراسکلد – سانیسو – کستل – کوپلند – دانفوس – آلکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام و عرض ادب

 

جهت ارتباط با تیم مشاوره در واتس آپ پیام دهید
×