ارتباط با ما 02177610347

ساندویچ پانل

زمان مطالعه: 4 دقیقه ساندویچ پانل سردخانه ای یکی از از پر کاربردترین تولیدها پارس کول با دقت به نیاز صنعت به سردسازی میباشد. پانل سردخانه ای مشتمل بر قسمت میانی یا این که به عبارتی ماده پلی اورتان میباشد که بوسیله دو لایه ورق فلزی پوشیده گردیده . در نتیجه ساختار آن به طوری پباده سازی گردیده که ...

4 دقیقه
0 دیدگاه
پارسکول
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ساندویچ پانل سردخانه ای یکی از از پر کاربردترین تولیدها پارس کول با دقت به نیاز صنعت به سردسازی میباشد. پانل سردخانه ای مشتمل بر قسمت میانی یا این که به عبارتی ماده پلی اورتان میباشد که بوسیله دو لایه ورق فلزی پوشیده گردیده .

 

در نتیجه ساختار آن به طوری پباده سازی گردیده که منجر نگهداری تولید ها در سردخانه های صنعت های متفاوت ،تحت حالت متعدد می‌شود. از بین بردن قابلیت و امکان انتقال حرارت با دقت به ساختار جنس دستاورد بزرگی برای پارس کول در امر صنعت ایجاد ساندویچ پانل میباشد .

 

ساندویچ پانل سردخانه‌ ای پارس کول ضخامتی میان ۸ الی ۱۵ سانتی‌متر دارااست. این سازه به علت برخورداری از کم‌ترین میزان انتقال حرارت که به انگیزه وجود همپوشانی دربین لایه ها ساخت‌و‌ساز گردیده ،به یک کدام از شایسته ترین آیتم ها برای ایجاد سردخانه تبدیل شده‌است.

 

مزایای ساندویچ پانل سردخانه‌ ای

 

برای دانایی از مزایای ساندویچ پانل سردخانه ای تنها کافیست مروری بر کاربرد این جنس در حالت و جای های گوناگون داشته باشیم تا به آسانی بتوانیم کل مزایای آنرا برشماریم.به عنوان مثال کاربردهای آن می توان به موردها زیراشاره کرد:

حمل و نقل راحت و نصب و اجرای سریع

 

برخورداری از استانداردهای موردنیاز برای به کارگیری در انبارهای مواد غذایی و بهداشتی که نقش بسیار اساسی و حیاتی در نگهداری کیفیت تولیدات دارا هستند.این پانل ها دارنده امکان شستشوی راحت میباشند.

 

عایق بودن در قبال سوزوسرما و گرما که مزیتی گسترده و غیرقابل انکار میباشد.
این بنا در مقابل وضعیت و رویدادها عمدی و غیرعمدی مقاوم میباشد .پانل ها حتی‌د‌ر گذشت بازه کیفیت و استحکام خود را مراقبت می نمایند.

 

چه‌گونه به صحیح بودن ادعاهای ما پی ببرید ؟

 

ارزیابی مزایای روایت شده و اطمینان از صدق آن ها فقط یک نحوه دارد و آن هم دوراندیشی از مواد نخستین تولیدکننده ساندویچ پانل سردخانه‌ ای میباشد. استدلال اولیه به کارگیری از عایق پلی اورتان (لایه میانی ساندویچ پانل) در ساختار این پانل هست که وزن بسیار سبک و در عین درحال حاضر مقاومت بالاتری از دیوارهای آجری دارااست.

استدلال دوم

به عمل بردن ورق آلوزینک تحت عنوان پوشش در پانل ها میباشد که منجر به ارتقاء استحکام آن شده‌است . ساندویچ پانل سردخانه ای پارس کول با استفاده این ورق از پیش رنگ گردیده ،مقاومت بالایی در قبال حالت و اتفاقات محیطی مانند رطوبت، خوردگی، سوز و سرما و گرما مقاومت از خود نشان داده است .

استدلال سو‌م

مزیت عایق بودن پانل ها در قبال اتش سوزی میباشد .غیر قابل اشتعال بودن دغدغه اکثر زمان ها خریداران و کارفرمایان ساندویچ پانل سردخانه‌ ای میباشد که پارس کول با به کارگیری از فوم غیر قابل اشتعال PIR این ایراد را مرتفع کرده است.

از سرعت نصب بالا و تحویل فوری پروژه می شود به تیتر چهارمی مزیت به کار گیری از ساندویچ پانل سردخانه ای اسم موفقیت که پیش ساخته بودن وزمان صرف گردیده برای نصب واجرای پروژه ها این فرمان را ثابت می نماید.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سردخانه ای

 

ساندویچ پانل سردخانه‌ ای با ارزیابی و کارشناسی های انجام گرفته بوسیله مهندسان خبره با ضخامت های گوناگون در سبک های متفاوت ایجاد گردیده تا پاسخگوی نیاز کارفرمایان برای اجرای پروژه های متفاوت باشد. پانل سردخانه ای که ساختار نری و مادگی دارااست ، منجر معدود‌ترین معیار تبادل حرارتی می‌شود .به همین جهت شایسته ترین مورد در ساخت و ساز سردخانه‌ ها به شمار می رود .

1- نوع و ضخامت ورق (لایه های بیرونی) :
ورق آلوزینگ، گالوانیزه و آلومینیوم پیش رنگ شده به ضخامت ۰/۵ الی ۰/۷ میلیمتر
2- نوع فوم (لایه درونی):
پلی اورتان (یورتان) سخت با دانسیته ۲+۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب
4- طول پانل :
1 الی 13/60 متر بدلخواه مشتری
5- ضخامت ساندویچ پانل :
8 الی 15سانتی متر
ویژگی های ساندویچ پانل سردخانه ای :
1. قابلیت تحمل فشار بارهای سنگین
2. عایق حرارتی در مقابل سرما و گرما، صدا و رطوبت
3. دارای وزن سبک واستاندارد
4. مقرون به صرفه بودن از نظر کنترل هزینه ها (مقرون به صرفه بودن ) و عمر بالای محصول
5. مقاومت در مقابل آتش(نسوز بودن
دلایل ساخت ساندویچ پانل سردخانه ای

در زمان های قبل از مصالح متفاوت و عمدتا سنتی برای ساخت و ساز دیوار سردخانه ها به کارگیری می‌شد.این مصالح عمدتا از موادی مانند خرده‌ های چوب و پوست حیوان‌ها تنظیم می شدند وبه یاری چسب‌ های طبیعی نصب می شدند.

براین اساس او‌لین عایق‌ ها پباده سازی و ساخت و ساز شدند. امروزه با دقت به پیشرفت‌ های صنعتی و ساختمانی و لزوم پرهیز از اتلاف انرژی و بهینه سازی نهایی ،دیواره‌ های عایق ساندویچ پانل سردخانه ای معرفی شد که به کار گیری از آن‌ ها منافع بسیاری را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده میباشد.

 

چرا بایستی ساندویچ پانل سردخانه ای را گزینش نمایید ؟

 

با دقت به عارضه ها منطقی که در ابتدا بیان شد به کار گیری از ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت یک کدام از شایسته ترین تعیین ها برای صاحبان صنعت های میباشد.

البته موردنیاز میباشد خصوصیت های خاص کالا مجدد بیان خواهد شد .مقاومت این پانل ها یا این که دیواره ها 40 برابر بیشتر از دیوارهای آجری میباشد. از طرف دیگر وزن آنان نسبت به بقیه مصالح و دیوارهای سنتی سبک تر میباشد .

 

ساندویچ پانل سردخانه ای در کجا قابل استفاده است؟

 

ساندویچ پانل سردخانه ای برای ساخت و ساز و اجرای فضاها و جای های بخش اعظمی به کار می رود . فضاهایی که امروزه بسیار ارتقا یافته اند و عدم کیفیت آن ها تهدیدبزرگی برای هدف ها سردسازی صنعتی به حساب آورده می شود.

 

مثلا این فضاها می شود به انواع سردخانه ها با دمای مختلف (بالای صفر، زیر صفر و …) ،تونلهای یخ‌زده در ساختمان های صنعتی مانند کارگاه های صنعتی، صنعت های کشاورزی، صنعت های مواد غذائی، صنعت های تجهیزات پزشکی اشاره نمود.

 

به‌دنبال موردها استفاده از ساندویچ پانل سردخانه ای را به صورت تیتر وار نقل شده میباشد که عبارتند از :کابرد ساندویچ پانل سردخانه ای
قابلیت و امکان تولید سردخانه با دمای مختلف
قابلیت و امکان ساخت تونل انجماد در ساختمان ها
قابل به کار گیری درواحدهای سرد سازی هتل ها و ورزشگاه ها
دارنده امکان سرد سازی در صنعت های دریایی وغذایی
دارای کاربرد در صنعت های تجهیزات بیمارستانی، پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و تولیدی گل و گیاه
قابل به کار گیری در دام داری ها وصنایع کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام و عرض ادب

 

جهت ارتباط با تیم مشاوره در واتس آپ پیام دهید
×